Eskimiş 2. El Halılarınızı Nakit Alıyoruz

Aydoğan ikinci el eşya her türlü ikinci el eşya, spot eşya, eski eşya, halı, kilim, büro eşyası, kuaför salonu, ikinci el mobilya eşyalsını değerinden anında nakit alır. Aydoğan ikinci el eşya pazarı herşeyden önce müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Eşyalarınızın değerini öğrenmek için bizi arayabilirsiniz. Eşyalarınızı satacağınız zaman bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Eşyalarınız var ve siz satmak istiyorsunuz değerini öğrenmek için bizi arayabilirsiniz. Eşyalarınıza olabildiğince en yüksek fiyatı veriyoruz.

Ankara’da 2. El denilince  kalitenin tek adı. Bizi arayarak eşyalarınızı  uygun fiyatlarla evinizden satabilirsniz sadece bize ulaşmanız yeterli. Sizi anlayan düşünen ekibimizle size hizmet sunmaya hazırız. 2.el eşyalarınızı bulunduğunuz konumdan en iyi fiyat teklifleriyle nakit olarak alınmaktadır. 2.el eşya buzdolabı, beyaz eşya, yatak alanlar arayışınız için en doğru tercih. Ankaran’ın her noktasında için aynı etik çalışma prensibiyle hareket ediyoruz.

İkinci el eşya satmak istiyorum ve diğer firmalar ilgili şüpheleriniz varsa bizleri mutlaka arayın. Ev kurmayı planlıyorsanız ihtiyacınız olan bütün eşyalar Aydoğan 2. El eşyada. Piyasa göre daha uygun fiyatlarla satın alarak eşya ihtiyaçlarınızı çok düşük bütçe ile kapatabilirsiniz.

Scroll to Top
Open chat
1
Merhaba 2. el eşyalarımın değerini öğrenebilirmiyim?
0532 407 75 67